Strona główna Wydarzenia Kawiarenka Cogito z Fair Trade (2018)

Kawiarenka Cogito z Fair Trade (2018)

Wczoraj podczas zebrania z rodzicami w naszej kawiarence promowaliśmy produkty z certyfikatem Fair Trade. Serwowaliśmy ciasta upieczone z kakao, czekolady, kawy, cukru z certyfikatem Fair Trade. Uczniowie przedstawiali rodzicom i nauczycielom idę Sprawiedliwego Handlu. Przybliżyli uczestnikom korzyści jakie przynosi Sprawiedliwy Handel takie jak: godziwa płaca za ciężką pracę, inwestowanie w rozwój,poprawa sytuacji kobiet, ochrona praw człowieka. Podczas spotkania odbywała się projekcja filmów o tematyce Far Trade. Spotkanie odbyło się w ramach podpisanej Deklaracji Poparcia dla Sprawiedliwego Handlu. Uczniom oraz Renacie Olszak za pyszne ciasta dziękujemy.