Strona główna Wydarzenia Karnawałowe Cogito (2019)

Karnawałowe Cogito (2019)

Jeszcze nie przebrzmiały takty poloneza ze wspaniałego balu studniówkowego, a uczniowie ZS COGITO zorganizowali i przeprowadzili kolejną zabawę. W czwartek 17.01. b.r. młodzież spotkała się z podopiecznymi Domu Pomocy Społecznej Sióstr Boromeuszek na  dorocznym Balu Karnawałowym. Wszyscy bawili się wspaniale przy muzyce w rytmach nie tylko disco polo. Tańce przeplatane były konkursami z nagrodami i cieszyły się ogromnym powodzeniem. Karnawałowe spotkania młodzieży ZS COGITO z pensjonariuszami DPS Sióstr Boromeuszek trwają nieprzerwanie od 1996 roku i wpisały się już na stałe w kalendarz szkolnego wolontariatu. Oprócz radości i zabawy spotkania te dostarczają obu stronom niezapomnianych wzruszeń.