Strona główna 85 LAT COGITO

Drodzy absolwenci Zespołu Szkół Cogito w Siemianowicach Ślaskich

czyli dawne:

– Publiczna Szkoła Dokształcająca Zawodowa
– Gimnazjum Przemysłowe Huty „Laura”
– Państwowa Szkoła Hutniczo- Elektryczna
– Technikum Mechaniczne
– Zasadnicza Szkoła Metalowa
– Zasadnicza Szkoła dla Pracujących
– Zasadnicza Szkoła Zawodowa Dokształcająca
– Zespół Szkół Zawodowych
– Średnie Studium Zawodowe przy ZSZ
– Liceum Zawodowe
– Technikum Przemysłu Drzewnego
– Liceum Handlowe
– Technikum Gastronomiczne
– Technikum Hotelarskie
– Liceum Profilowane
– Technikum nr 1
Zespół Szkół Cogito

W roku 2019 obchodzić będziemy 85-lecie istnienia szkoły. Z tej okazji organizujemy Zjazd i Bal Absolwentów. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w jubileuszowych uroczystościach.

W ciągu 85 lat zmieniła się lokalizacja szkoły i kilkakrotnie nazwa szkoły, zaproszenie kierujemy do naszych Absolwentów wszystkich roczników.

Datę obchodów podamy z wyprzedzeniem, tak aby każdy mógł zarezerwować sobie czas i skontaktować się ze swoimi koleżankami i kolegami ze szkolnej ławy aby umówić się na to emocjonujące wydarzenie.

Wstępny harmonogram obchodów:

• godz. 10.00 Kościół pw. św Antoniego Padewskiego w Siemianowicach Śląskich. – Msza święta w intencji absolwentów, uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły.
  • godz. 12.00 – 14.00 Park Tradycji w Siemianowicach Śląskich – Oficjalne rozpoczęcie Jubileuszu z udziałem władz Miasta.

Spotkanie absolwentów i nauczycieli w budynku szkoły

Bal Absolwentów

Jeśli ktoś ma ciekawe materiały ze swoich szkolnych lat (zdjęcia, filmy, wspomnienia itp.) i chciałby je udostępnić, prosimy o przysłanie na adres: Zespół Szkół Cogito ul. Matejki 5, 41-100 Siemianowice Śląskie lub cogito@zs-cogito.pl .

Zapraszamy do częstego odwiedzania naszej strony internetowej www.zs-cogito.pl oraz polubienia nas na Facebook’u. Przekażcie te informacje swoim koleżankom i kolegom z ławy szkolnej. Do zobaczenia 1 czerwca 2019 roku!